קורסא הוא אתר ללימוד מקוון, המנוהל על ידי משרד עורכי הדין שור-כהן בירושלים, העוסק בתחום הנדל”ן.

האתר הוקם על מנת להרחיב את הידע בתחום הנדל”ן לכל העוסקים בתחום (מתווכים, יזמים, קבלנים, שמאים, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין ועוד), בכלל, ולהכין את המתווכים לעתיד להצלחה בבחינת הרישוי של רשם המתווכים, בפרט.

 

האתר משלב תוכן איכותי והדרכה נכונה, המוגשים באמצעות סרטוני וידאו, ומאפשרים שיטה קלה, יעילה ואפקטיבית לרכישת הידע בתחום הנדל”ן. הלמידה יכולה להיעשות בכל מקום ובזמנו הפנוי של כל אחד ואחד. ההקפדה על איכות הסרטונים, השבחת הסאונד והנראות מגבירים את רמת הקשב והריכוז ומסייעים להבנת החומר הנלמד.

אין עוד צורך בבזבוז של זמן יקר כדי להגיע לקורס בשעות לא כל כך נוחות. אין עוד צורך בהשקעה כספית גבוהה. אין עוד צורך להתאים את עצמך לקצב הלימוד של אחרים. אפשר ללמוד מכל מקום, בכל עת ובקצב האישי שלך.

קורסא – ללמוד בנוחות מהכורסא!

 

על המרצה – רחלי שור, עו”ד ונוטריון

 

עו”ד ונוטריון רחלי שור היא עורכת דין ותיקה ומנוסה, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1998, ובעלת רישיון נוטריון החל משנת 2009. בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני (LL.M) במדיניות ציבורית – מינהל ומשפט באוניברסיטה העברית בירושלים.

עו”ד רחלי שור בעלת ותק של למעלה מ- 20 שנה, ובעלת משרד עורכי דין העוסק בתחום המשפט האזרחי והמינהלי, ובעיקר בתחום המקרקעין.

עו”ד רחלי שור שימשה יו”ר ועדת תעסוקה של משרד הבטחון במחוז ירושלים ומכהנת כחברת בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

עו”ד רחלי שור מעבירה הרצאות בפורומים שונים בתחום הנדל”ן, צוואות וירושות ותחומים משפטיים נוספים, והעבירה עד כה קורסים רבים בהכנה לבחינות המתווכים במקרקעין.